شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98

 شرایط ثبت نام آزمون ششم به هفتم 97-98، یکی از این شرایط این است که دانش آموز داوطلب تیزهوشان ششم، در حال تحصیل در پایه ششم ابتدایی باشد و در تمام دروس پایه ینجم نمره خیلی خوب، کسب نموده باشد و یا نمره خوب در یک درس و نمره خیلی خوب در سایر دروس را کسب نماید. یکی دیگر از شرایط مهم در ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی، دارا بودن تابعیت ایرانی است. لازم به ذکر است که دانش آموزانی که تابعیت ایرانی ندارند و تمایل به شرکت در آزمون تیزهوشان را دارند، می توانند در شرایط خاص در این آزمون ثبت نام نمایند. می توانید برای اطلاع از شرایط خاص و رفع هرگونه ابهام در رابطه با شرایط ثبت نام  در آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی با کارشناسان صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ابتدایی

همانطور که گفتیم، از شرایط ثبت نام آزمون ششم به هفتم 97-98، این است که دانش آموز در حال تحصیل در پایه ششم ابتدایی باشد و در تمام دروس پایه ینجم نمره خیلی خوب، کسب نموده باشد و یا نمره خوب در یک درس و نمره خیلی خوب در سایر دروس را کسب نماید. یکی از دیگر از شرایط مهم در ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی، دارا بودن تابعیت ایرانی است. لازم به ذکر است که دانش آموزانی که تابعیت ایرانی ندارند و تمایل به شرکت در آزمون تیزهوشان را دارند، می توانند در شرایط خاص در این آزمون ثبت نام نمایند. یکی از شرایط شرکت در آزمون اطلاع از لیست منابع سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم (ششم ابتدایی) می باشد، آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، در دو دسته مطرح می شود، که به شرح آن می پردازیم. یک نحوه طراحی سوالات تیزهوشان ششم به هفتم، سوالاتی با هدف استعداد تحلیلی است که شامل سوالاتی می باشد که منبع آن کتاب درسی نیست، و 20 درصد سوالات آزمون را به خود اختصاص می دهد. شیوه دیگر طراحی سوالات تیزهوشان ششم به هفتم، سوالاتی با هدف استعداد تحصیلی، که منبع آن دقیقا کتاب های درسی می باشد و 80 درصد سوالات آزمون تیزهوشان را تشکیل می دهد. داوطلبان باید زمان دقیق برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم (ششم ابتدایی) مطلع باشند، تاریخ و زمان برگزاری آزمون هماهنگ کشوری تیزهوشان ششم ابتدایی یا در واقع ششم به هفتم، اواخر اردیبهشت ماه 97 می باشد. و 5هفته الی 6هفته پس از برگزاری آزمون، نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی اعلام خواهد شد. شرط پذیرش در مدارس تیزهوشان، نمره آزمون است و معدل پایه ششم تاثیری نخواهد داشت. جهت اطلاع از تاریخ و ساعت دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان می توانید با کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایید.

سوالات آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98

 حدود 30 درصد از سوالات آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی، از کتب درسی پایه پنجم ابتدایی مطرح می شود و حدود 70 درصد باقی مانده را کتاب های درسی پایه ششم ابتدایی، البته به غیر از سوالات درس تفکر و پژوهش که از کتاب پایه ششم، مطرح می گردد. مطابق سال های پیش، افرادی که در این آزمون نمره قبولی کسب نمایند، می توانند در مدارس تیزهوشان به تحصیل بپردازند. سوالات آزمون بصورت چهار گزینه ای بوده و تنها یک گزینه صحیح وجود دارد و دانش آموز به ازای هر جواب درست 3 امتیاز مثبت و به ازای هر پاسخ غلط 1 امتیاز منفی کسب می نماید، اگر داوطلب بیشتر از یک گزینه را علامت بزند سوال غلط محسوب می شود. اگر پاسخ صحیح را نمیدانید به اصطلاح، پاسخ شانسی ندهید به این دلیل که آزمون دارای نمره منفی می باشد.

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۲ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

منبع:

صدای مشاوران


sedayemoshaveran

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت مشکل در برقراري تماس به سايت ميهن مشاور مراجعه کنيد

تحصیل نیوز

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: آزمون ,تیزهوشان ,شرایط ,ابتدایی ,سوالات ,نمره ,آزمون تیزهوشان ,سوالات آزمون ,نمره خیلی ,تابعیت ایرانی ,دانش آموز ,سوالات آزمون تیزهوشان ,نتایج
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانلود آهنگ جدید | رسانه فارسی موسیقی | برمودا موزیک سایت سرگرمی و تفریحی پارلین دکوریتور فروشگاه همه جوره,فروشگاه فایل,فروشگاه لوازم خانگی,همه جوره, کانته موزیک پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان کهنه سرباز ایران وبگردی ها/بزرگترین مرجع کلش اف کلنز دانلود بازی .... پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان